Farní ohlášky 10. 3. 2024

Farní ohlášky – 4. neděle postní – 10. 3. 2024

Liturgický kalendář:

13. 3. – Středa – sv. Patricie

• Dnes je biskupská sbírka na Pojištění kostelů a dalších církevních budov.
  • Přístí týden, mše svaté ve všední den nebudou, nakolik jdu na školení exorcistu do Vranova u Brna. – Jenom v úterý bude bohoslužba slova v kaple na Děkanství v 17.00 hod.
  • V pátek 15. března 2024 se uskuteční Předvelikonoční Večer Smíření, v prostorách kostela sv. Mikuláše a na Děkanství v Jaroměři, se začátkem v 17.30 hod. (Mše svatá v 17.00 hod nebude.) Je to příležitost udělat si především hlubokou předvelikonoční svátost smíření, nakolik kromě patra Leopolda Slaninku SJ, budú zpovídat také o. Tomáš Hoffman z mládežnického centra Vesmír a o. Marian Benko z farnosti v Nechanicích. Kromě zpovědi, jako vždy, bude možné absolvovat přímluvnou modlitbu, a ještě dalšími způsobmi se naladit na prožití smíření s Bohem, se sebou samými a také s lidmi kolem nás. Večer smíření vyvrcholí slavnostním Agapé, ke kterému je pozván přispět a podělit se každý z účastníku.

lslaninka@gmail.com