Aktuality

V sobotu 4. března proběhne setkání mládeže našeho vikariátu. Setkání bude v Josefově na téma "Poslání křesťana ve společnosti". Těšit se můžete na hru v podzemí, zajímavé hosty a mnoho dalšího. Více informací na vikariatnachod.webnode.cz, na plakátku, nebo u Michala Matysky (tel.: 776 132 288).

Od 1. postní nedele, 26. února 2023, začne Velkopostní spirituální formace, zároveň jako duchovní příprava k Velikonocům, také s možností její pokračovaní během dalších 3 let, v rámci duchovní formace v ignaciánske spiritualite.

Farní ples

15.02.2023

V sobotu 11. února se konal farní ples našich farností. Účastníku plesu přivítal pater Leopold Slaninka SJ, který přivítal i drahého hosta, bývalého duchovního správce farnosti Pevnost Josefov, pátra Petra Boháče, který nás take povzbudil svým milým slovem. Potom už následovala skvelá rodinná zábava provázená občerstvením a tombolou. Osobitné místo...

V pátek, 3. 2. 2023 se v kostele sv. Mikuláše v Jaroměři, uskuteční duchovná obnova pro všechny seniory našich farností. Duchovná obnova bude součástí mše svaté se začátkem v 17.00 hod a bude pokračovat slavnostnou večeří na Děkanství v Jaroměři.

Na slavnost Zjevení Páně, 6. 1. 2023 se konalo setkání všech spolupracovníku našich oboch farností, také se všema přilehlíma 12 kostely a kaplemi. Setkání začalo děkovnou mši svatou v kostele sv. Mikuláše v Jaroměři a poté pokračovalo "Gulášovou párty" v sáloniku Děkanství v Jaroměři. Zúčastnilo se jí 48 spolupracovníku.

Na poslední letošní Detské mši svaté, která býva pravidelně každý čtvrtek, se kostel sv. Jakuba zaplnil do posledního místečka. A oplatilo se! Divadelné představení detí farností Jaroměř a Pevnost Josefov, pod vedením mládežníku, bylo skutečně skvělé. Posuďte sami....:-)...