Farní ohlášky 1. 10. 2023

Farní ohlášky – 26. neděle v mezidobí – 1. 10. 2023

Liturgicky kalendář:

Středa – 4. 10. – Památka sv. Františka z Assisi

• Děkuji všem, kteří se v sobotu zúčastnili brigády na Děkanství v Jaroměři.
  • Od středy, 4. 10. mše svaté v kapli v Josefově se posunou o 30 minut dříve. Během měsíce Říjen budou tedy bývat v 17.30 hod.
  • Poslední možnost k přihlášení: Od 5. 10. se na Děkanství v Jaroměři uskuteční podzimní kurz pro prohloubení víry s názvem: Jak pustit Boha do svého života? Je určen především pro rodiče a křestní rodiče, kteří chtějí pokřtít své dítě, které ještě jen čekají, nebo plánují. A také pro ty, kteří chtějí víc prožít uzdravující Boží moc lásky, radosti a pokoje. Kurz bude trvat 9 týdnů, každý čtvrtek v 19.00 hod v rámci malého společenství a je předem potřebné se osobně přihlásit. Kurz budu dělat v spolupráci s animátoři, Marii a Víťou Paclíkovými. Víc info na plakátku.

lslaninka@gmail.com