Farní ohlášky 2. 4. 2023

Farní ohlášky – Květná neděle – 2. 4. 2023

• Vzhledem na změnu zimního času na letní, mše svaté od úterý, 28. 3. se přes týden všechny posouvají na 18.00 hodinu. Také sobotní mše svaté v Jásenné a ve Velichovkách jsou v 18.00 hod a bohoslužba slova v 1. sobotu v měsíci, budu v 19.30 hod. Mše v kostele sv. Jakuba a na faře v Josefově začnou, když si víc oteplí, tj od května. Do té doby budou na Děkanství v Jaroměři v 18.00 hod.
  • Vyučování náboženství pro děti, příští pátek vzhledem na velikonoční prázdniny, nebude.
  • Prosím, aby jste se zapsali na hlídaní kostela sv. Mikuláše a také kostela Nanebevstoupení Páně, během Bíle soboty.
  • Na Veliký pátek bude dveřní sbírka na Svatou zemi.
  • Prosím, abyste si na velikonoční vigilii, v sobotu večer, přinesli sebou svíčky – na liturgii světla.