Farní ohlášky 25. 12. 2022

Farní ohlášky - Narození Páně - 25. 12. 2022

Liturgický kalendář:

Středa - 28. 12. - Svátek svatých Mláďátek, mučedníku

Pátek - 30. 12. - Svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa - Mše sv. v 17.00 hod v kostele sv. Mikuláše v Jaroměři s obnovou manželských slibu

• V pondělí, na slavnost sv. mučedníka Štěpána, budou mše sv. jako v neděli.
  • V pondělí, 26. prosince, bude v kostele sv. Mikuláše v 17.00 hodin Vánoční koncert pod taktovkou pěveckého sboru Jaromír.
  • V úterý mše sv. nebude.
  • V pátek, ve svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa bude mše sv. v 17.00 hod v kostele sv. Mikuláše v Jaroměři s obnovou manželských slibu. Osobině zvu na tuto mši svatou všechny manželé našich obou farnosti a přilehlých kostelu.
  • V sobotu, 31. 12. bude mše svatá za poděkovaní a prosba o Boží pomoc do nového roku v kostele sv. Mikuláše v Jaroměři v 16.00 hod, na které bude zároveň vyhodnocení kalendářního roka obou našich farnosti a všech kostelu, které do nich patří. - Bohoslužba slova v tento den nebude ani ve Velichovkách ani v Jasenné.
  • V neděli, 1. 1. je Slavnost Matky Boží, Panny Marie.
  • Zpovídat, až do konce vánočního období, budu jen na osobní požádaní.
  • Na stolečku na konci kostela jsou harky, kde se můžete zapsat ohledné hlídaní kostela během návštěv dnes v neděli 25. a zítra, v pondělí 26. 12. 2022. - Děkuji všem farníkům, kteří se zapojili do této evangelizační iniciativy.
  • Program pro děti k Vánocům, který připravují mladí z našich farností:
  •                  Divadelní představení během Dětské sv. mši ve čtvrtek 29.12.
  •                  První zkouška by proběhla4.12. odpoledne a druhá bude 28.12.

Za spolupráci děkuje: Leopold Slaninka SJ

www.farnosti-jaromer-josefov.cz