Farní ohlášky 5. 2. 2023

Farní ohlášky - 5. neděle v mezidobí - 5. 2. 2023

Liturgický kalendář:

Pátek - 10. 2. - Památka sv. Scholastiky, panny

• Duchovní obnova pro seniory dopadla skvěle. Děkuji všem, kteří se podíleli na její přípravě.

Ø Od pustu Vás zvu do duchovní formace k Velké noci, případně, kdo bude chtít, i na další její pokračovaní v rámci 3 let. S mými spolupracovníky, animátoři, otvíráme 3 společenství:

• v pátek 18.00 hod - animátoři jsou manželé Miška a Vojtech Kašpařovi + manželé Adélka a Tomáš Cicákovi.
  • v neděli v 18.00 hod - animátoři - manželé Stanka a Libor Marelovi
  • v pondělí v 18.30 hod - animátoři - manželé Janka a Ivo Tichí

Přihlásit se je potřebné osobně, buď přímo u animátoru anebo u mne v sakristii. První setkání začne na 1. postní neděli 26. 2. 2023.

Ø V sobotu 11. 2. je Světový den nemocných. V tento den se zvykne udělovat společná svátost pomazání nemocných. Tu ale budeme v našem kostele vysluhovat až když se trošku oteplí.

Ø Bohoslužby a všechny pastorační aktivity pokračují dle pravidelného programu.

Ø V sobotu, 11. 2. je farní ples, neboli masopustní veselice. Moc se na ní těšímeJ