Aktuality

Vikariátní pán kaplan pro mládež, otec Filip Dušek, zve všechny mladé z náchodského vikariátu na společne strávený silvestrovský večer 2022 do Rokole.

Zveme vás na Vánoční koncert, který se uskuteční v pondělí 26. prosince 2022. V 15.00 v kostele sv. Marii Magdalény v Heřmanicích a v 17.00 hod v kostele sv. Mikuláše v Jaroměři. Na koncerte zazní vánoční hudba od doby středověku po současnost, pod taktovkou pěveckého sboru JAROMÍr.

Zveme vás na "pulnoční" mši svatou, 24. 12. 2022 v kostele Nanebevstoupení v Pána v Josefove, ve 22.00 hod, která bude slavená v rámci České mše vánoční Jana Jakuba Ryby "Hej, mistře".

Při príležitosti svátku sv. Mikuláše, patróna kostela v Jaroměři, se v pátek 9. 12. 2022 v 18.30 hod uskuteční adventní koncert v podání významných umělcú z Čech i zahraničí. Účinkují: MARIE DVORSKÁ, housle, sólistka, primistka orchestru Česká filharmonie. PAOLO LARDIZZONE, italský tenor, sólista světových operních scén. NOEMA ERBA, soprán, česká...

V neděli 6. 11. 2022 v kostele Nanebevstoupení Pána v Josefově, během nedělní mše svaté vystoupila a zpěv během mše svaté doprovázela, evangelizační skupina Worshiproom ze Zlatých Moraviec na Slovensku. Jeden z jejích členů, bratr Karol, se zároveň podělil o svoji zkušenost vlastního obrácení a o uzdravující moci Pána Ježíše, kterou ve svém životě...